З прийняттям 17.07.2015 р. Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій» № 652-VIII (далі - Закон № 652) неприбутковою організацією може бути підприємство, установа та організація, що відповідає вимогам, визначеним Податковим кодексом України. Установчі документи такої особи мають містити визначені обов’язкові для неприбуткової організації положення з певним колом обмежень.

16.07.2016 р. затверджено новий Порядок ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру (надалі – Порядок).

Неприбуткові організації, які до 1 січня 2017 р. не приведуть свої установчі документи у відповідність до вимог податкового законодавства, та не нададуть копії таких документів контролюючому органу, виключатимуться після 1 січня 2017 р. контролюючим органом з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Виключення неприбуткової організації з Реєстру здійснюється шляхом скасування присвоєної їй ознаки неприбутковості, як наслідок - сплата податку на прибуток з усіх своїх доходів.

АДВОКАТСЬКА КОМПАНІЯ «ПРАЙМ» пропонує підтвердження даних у Реєстрі:

  • Правовий аудит установчих документів.
  • Приведення установчих документів у відповідність з вимогами ПКУ
  • Підготовка пакету документів для державної реєстрації змін до установчих документів та проведення реєстрації в змін до відомостей в ЄДР
  • Подання копій установчих документів контролюючому органу Представництво інтересів у відносинах з контролюючим органом щодо внесення(зміни) відомостей до Реєстру.
  • тел.044-502-82-28; 230-21-67
  • e-mail: pravo@relc.com