Правовий та юридичний аутсорсинг

ЩО ЦЕ? ЧИМ ВИГІДНО? ЧОМУ САМЕ ЗАРАЗ?

«Аутсорсинг- це виконання сторонньою організацією певних завдань або деяких бізнес-процесів, що звичайно не є профільними для бізнесу компанії, але, тим не менш, необхідні для повноцінного функціонування бізнесу, як спосіб оптимізації діяльності підприємств за рахунок зосередження зусиль на основному предметі діяльності та передачі непрофільних функцій і корпоративних ролей зовнішнім спеціалізованим компаніям. «

Погіршення загального стану господарських процесів у державі та світі в цілому призводить власників до необхідності вживати заходів щодо збереження активів, вирішуючи одночасно завдання максимального скорочення витрат на утримання. Проекти заморожуються, об’єкти йдуть у глибоку консервацію, не передбачаючи доходів у найближчому часовому проміжку. Питання про продаж так званих непрофільних активів наштовхується на банальну відсутність вільної грошової маси в однієї категорії потенційних покупців, і неквапливість у прагненні купувати активи на крайній точці спаду — в іншої. Продавати сьогодні невигідно. Тим не менш, власність вимагає поточних витрат. Від підтримки щомісячної звітності до забезпечення мінімальної господарської діяльності юридичних осіб, на яких оформлені проекти.

Пакет «Аутсорсинг», розроблений фахівцями нашої групи, являє собою аутсорсинг бізнес-процесів в умовах обмеження бюджету з утримання компанії.

Ми приймаємо «лежачі»та очікуючі своєї години компанії на обслуговування. Чим це вигідно власникові? В обмін на фіксовану суму поточного обслуговування виконується повний комплекс робіт з підтримки життєдіяльності фірми:

бухгалтерський аутсорсинг — здача бухгалтерської та податкової звітності
організація документообігу
оплата поточних рахунків, робота з обслуговуючим банком
підтримання листування, обробка вхідної кореспонденції
підписання поточних господарських договорів
представництво перед контролюючими органами
поточне оновлення обов’язкової інформації в державному реєстрі
Повна відсутність турбот про передані підприємствах, а також відсутність необхідності в офісі, канцелярії, персонал, — дає можливість власнику зосередитися на основних бізнес процесах.