Концепція юридичного страхування

Ринок юридичних послуг на сьогоднішній день дуже насичений. Здається, немає такої послуги, навіть поза законом, яку не можна було б виконати. Однак частково юридичні компанії самі ускладнюють власні пропозиції, беручи на себе якомога більше функцій, вимагаючи від клієнта розкриття зайвої інформації.

Юридичне страхування — ексклюзивна послуга, яка полягає в наданні компанією юридичного захисту клієнтові у випадку пред’явлення позову проти нього або виникнення необхідності відновлення порушених прав клієнта в суді. До того ж, на відміну від юридичного обслуговування, клієнт не зобов’язаний заздалегідь розкривати перед нами всю інформацію про хід власних справ, що робить неможливим її витік. Знати про те, що Ваші юристи не займаються комерційним шпигунством добре, але погодьтеся, ще краще, якщо Ваша впевненість ґрунтується на абсолютній неможливості такого. Також, юридичне страхування дає гарантію того, що Вам будуть надані послуги кращих фахівців у галузі корпоративного права, навіть у випадку виникнення тимчасових фінансових труднощів. Ви вже знаєте осіб, які будуть працювати на Вас, це дозволяє сформувати відносини, які базуються на довірі та впевненості.

Чому страхування?

Страхування означає надання допомоги, коли вона необхідна — виплату грошей після певних негативних подій. Юридичне страхування-це допомога фахівців в області права саме тоді, коли вона потрібна. Однак на відміну від звичайного страхування, наша компанія не покриває збитки, а запобігає їм. Підписавши юридичне страхування, Ви купуєте надійний щит від негативних ефектів недосконалостей вітчизняного законодавства і підривних дій конкурентів.

Чому саме АК «Прайм»?

Наша компанія має великий досвід запобігання атак конкурентів і викриття прихованих шкідливих дій. У нас працюють провідні фахівці в галузі корпоративного права. Нашим основним завданням є не тільки відведення загроз від наших клієнтів, а й направлення шкідливих дій їх конкурентів проти самих конкуруючих компаній.

Так, в 2005 році до нас звернувся клієнт, до якого був пред’явлений позов про усунення порушень прав власника на знак для товарів і послуг. АК «Прайм» подала позов про визнання свідоцтва на знак для товарів і послуг недійсним. На сьогоднішній день конкурент нашого клієнта змушений захищатися від зустрічного позову, разом з тим наш клієнт продовжує спокійно працювати.

Крім того, наша компанія єдина компанія, яка надає такий вид послуг. Це складає наше ноу-хау!

Ціна: 500 у.е. в місяць