Все складувалось якнайкраще. Куплено квартиру, оформлено всі документи для того, щоб розпочати ремонт та відкрити новий магазинчик в центрі міста. Але раптом в поштовій скриньці, як грім серед ясного неба, з’явилась повістка в суд. Незадоволеним виявився сусід по будинку. Спочатку його не влаштовувало відкриття крамниці в будинку, потім сусід вирішив, що нова власниця взагалі не повинна була купувати нерухомість. З 2004 року чоловік подав кілька десятків позовів до суду, скарг та заяв до державних органів та органів місцевого самоврядування. Крім того, він постійно привертав увагу преси і телеканалів, показуючи себе добрим месником, який вступив в боротьбу з шахраями. За ці роки жінка не тільки втратила надію відкрити власну крамницю, але й стала незручно почуватися в рідному місті. Адже багато хто її впізнавав та бачив в ній намальовану за скільки років шахрайку.

Ситуація не змінилася навіть після того, як у квартири помінявся власник. Для сусіда це стало додатковим полем для праці. З’явилось таке відчуття, що він вже настільки заплутався в своїх судових процесах, що інколи подавав позови або не на тих відповідачів, або забуваючи залучити всіх належних.

В одному із останніх позовів чоловік хотів визнати недійсним договір іпотеки та купівлі-продажу квартири. Тому «Адвокатська компанія «Прайм» вирішила допомогти та направила для участі в судовому процесі свого спеціаліста. Метою відрядження було не тільки виграти справу, але й показати, що справедливість завжди можна відновити, навіть через скільки років. Незважаючи на десятки незрозумілих клопотань, скарг та заяв, які були подані під час судового засідання з боку позивача, участі прокуратури та преси, права та інтереси відповідачів були все-таки відстояні і суд виніс рішення на нашу користь.

Звісно, сподіватися на те, що ця поразка заспокоїть чоловіка, марно. Але це –перша перемога на шляху до остаточного виграшу в великій битві.